Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Biegacze ze Starej Kuźni

 

28.05.2017r. Biegacze ze Starej  Kuźni wystąpili w VII  BIEGU  KOZIOŁKÓW  w  Kędzierzynie - Koźlu. Biegi rozpoczęli najmłodsi: Wiera Gumienny, Zuzanna i Szymon Cybulscy oraz Krzysztof  Fraś, którzy dzielnie walczyli zajmując czołowe miejsca w swoich biegach.

W roczniku 2008  wystąpił nasz mistrz Województwa Paskal Kansy, który na dystansie 300m udowodnił że jest najlepszy wygrywając z bardzo dużą przewagą.

W roczniku  2005 wystąpiła Lena Gumienny, która parę dni wcześniej wywalczyła Mistrzostwo Powiatu na dystansie 600m. Lenka niesamowitym finiszem również wygrała swój bieg na dystansie 500m.

Na dystansie 5000m biegał Paweł Ciechomski wygrywając w kat. M-SI. Również na dystansie 5000m wystąpili Iwona Ciechomska  szósta w kat. K-OPEN, Dorota Cybulska siódma w kat. K-OPEN oraz Mieczysław Cybulski 29 w kat. M-OPEN.

W biegu na 10000m wystąpili Magdalena Gumienny 22 w kat K-30 oraz  Bogdan Ciechomski 5 w kat. M-60.

20.05.2017r. Zawodnicy ZAWISZY wystąpili w XXIX BIEGU BABOROWA nasi zawodnicy zaprezentowali się w Baborowie bardzo dobrze. Następnego dnia trzynastu naszych zawodników walczyło w Będzinie w 46 Masowych  Biegach Przełajowych o Paterę Dziennika Zachodniego i Śląskiego TKKF. Zawodnicy walczyli o punkty indywidualnie jak i drużynowe W kat. drużyn nasi biegacze wywalczyli w gronie 25 drużyn piąte miejsce. Prezentacja zawodników na załączonych zdjęciach.

 

1.  z numerem 122 Wiera  Gumienny

Brak opisu obrazka

2.  nr.12 Szymon Cybulski

Brak opisu obrazka

3  nr. 86 Zuzanna Cybulska

Brak opisu obrazka

4. start Paskala

Brak opisu obrazka

5. Paskal z dużą przewagą dobiega do mety

Brak opisu obrazka

6. finisz Leny

Brak opisu obrazka

7. po wspaniałym finiszu Lenki w szarej koszulce jeszcze na trzeciej pozycji wygrywa bieg

Brak opisu obrazka

8. Paskal  Kansy podium nr.1

Brak opisu obrazka

9. Lena  Gumienny podium nr.1

Brak opisu obrazka

10.  Zawodnicy ZAWISZY w Baborowie od lewej: Zuzanna Cybulska, Sylwia Antonowicz, Mela Antonowicz, Dorota Cybulska, Szymon Cybulski, Lena Gumienny, Wiera Gumienny, Iwona Ciechomska, Magdalena Gumienny, Oliwia  Pasternak.

Brak opisu obrazka

11. Zawodnicy  ZAWISZY w Będzinie siedzą  od lewej: Iwona Ciechomska, Lena Gumienny, Magdalena Gumienny, Andrzej Grzesik, Sylwia Antonowicz, stoją od lewej: Paweł Ciechomski, Oliwia Pasternak, Szymon Cybulski, Zuzanna Cybulska, Mieczysław Cybulski, Michał Musioł, Dorota Cybulska w zawodach brał udział Bogdan Ciechomski nieobecny na zdjęciach .

Brak opisu obrazka

Wersja XML