Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Pływadła 2014

Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka

PŁYWADŁA 2014

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie 

pn. „Odra Rzeką Integracji Europejskiej - Pływadło 2014”.

W dniach 21 – 22 czerwca 2014 roku na trasie wodnej z Racibórza do Kędzierzyna-Koźla po raz kolejny zagości barwny korowód pływadeł. Rzeka Odra jubileuszowo, bo po raz piętnasty wystawi na próbę śmiałków (a także ich własne konstrukcje), którzy zdecydują się zmierzyć z żywiołem na dystansie 42 km, oferując w zamian niezapomniane chwile i ciekawą przygodę. Tym samym także organizatorzy solidarnie zadeklarowali, że dołożą wszelkich starań, aby te piętnaste spotkanie na rzece Odrze nosiło znamiona święta wodniaków, a i dla przybyłych widzów przygotują coś specjalnego. W nocy z 21 na 22 czerwca przypada tzw. „Noc świętojańska”, zachęcamy zatem na całej długości rzeki Odry do puszczania wianków, oczywiście zgodnie ze staropolskim zwyczajem.

Piętnasta edycja imprezy pn. „Odra Rzeką Integracji Europejskiej – Pływadło 2014” odbędzie się pod hasłem przewodnim: „Odrą spływamy, bajki opowiadamy”.

Tym samym już teraz zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w spływie, a także do rozpoczęcia przygotowań, a może nawet opracowania baśniowej koncepcji pływadła.

Udział w spływie jest  bezpłatny.

Gorąco wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w spływie a także do kibicowania na starcie w Raciborzu, podczas imprez towarzyszących w Turzu Przewozie/Dziergowicach, na mecie w Kędzierzynie-Koźlu oraz na całej długości trasy wodnej Racibórz – Kędzierzyn-Koźle.

 Regulamin spływu oraz niezbędne załączniki do pobrania:

http://www.kedzierzynkozle.pl/portal/index.php?t=200&id=50292&w=13

 

Wersja XML