Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nasze sukcesy

 

Sukcesy naszych uczniów
w roku szkolnym 2011/2012:

 

Uczniowie, którzy otrzymali
 
świadectwa z wyróżnieniem:

klasa VI

  1. Laura Ficoń - średnia ocen 5,40
  2. Edyta Franczyk - średnia ocen 5,40
  3. Sabina Pyrlik - średnia ocen 5,40
  4. Olaf Tłuk - średnia ocen 4,90

klasa V

  1. Marta Auer - średnia ocen 5,25
  2. Karolina Marek - średnia ocen 5,17
  3. Anna Rutkowska - średnia ocen 5,08
  4. Adam Stolorz - średnia ocen 5,08

klasa IV

  1. Mateusz Kronhof - średnia ocen 4,75
  2. Adam Rekruciak - średnia ocen 4,83

 

Uczniowie, którzy otrzymali
stypendia za wysokie wyniki w nauce:

    • Laura Ficoń - średnia ocen 5,40
    • Edyta Franczyk - średnia ocen 5,40
    • Sabina Pyrlik - średnia ocen 5,40
    • Marta Auer - średnia ocen 5,25

Gratulujemy!!!

 


 

Wyniki konkursów przedmiotowych:

 


Sport


 

 

 




Sukcesy naszych uczniów
w roku szkolnym 2010/2011:

 

 W pierwszym semestrze roku szkolnego 2010/2011 najlepsze wyniki nauczania uzyskali uczniowie:

Klasa I

Karina Pyrlik
Wiktoria Janysek
Kewin Brodacki

 

 


6 LISTOPADA 2010 r. w DK w Dziergowicach
odbył się Gminny Konkurs Recytatorski.

Laureatkami tego konkursu zostały
nasze uczennice z klasy szóstej:

Dziewczęta otrzymały równorzędne
pierwsze wyróżnienia.


  11 PAŹDZIERNIKA 2010 r. w Starej Kuźni odbył się
Gminny Konkurs Ekologiczny
dla uczniów szkół podstawowych.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę zajęli czołowe miejsca:

 

 




 

 

 Sukcesy naszych uczniów
w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych
na etapie miejsko - gminnym
w r.szk. 2009/2010:

 

przyroda - I miejsce   Dorota Daniel kl. VI


matematyka -  I miejsce   Paweł Kurzok kl.VI


konkurs ekologiczny - I miejsce 

Paweł Kurzok, Dorota Daniel,
Natalia Bania kl.VI,
Anna Rutkowska, Adam Stolorz,
Piotr Sokołowski kl.III

 

 

 

SUKCESY SPORTOWE
w r. szk. 2009/2010:

 

 

Halowa Piłka Nożna o Puchar Wójta 
    
     Drużyna dziewcząt -
I miejsce
     Drużyna chłopców - II miejsce

 

 

 




 

 Od początku roku szkolnego 2008/2009
nasi uczniowie dobrze zaprezentowali

się w zawodach sportowych
na różnych szczeblach


Oto ich sukcesy:

 I semestr nauki szkolnej

 

II semestr nauki szkolnej

 

 

 

 

 



 

Oto wyniki
Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
na etapie miejsko - gminnym
w r.szk. 2008/2009:

 

 

język niemiecki - 08.01.2009

uczennica kl. VI naszej szkoły
Natalia Milowska
 zajęła IV miejsce  

 

język angielski - 09.01.2009

uczeń kl. VI naszej szkoły
Alexander Boszcz
zajął
I miejsce 

 

przyroda - 12.01.2009

  uczniowie kl. VI naszej szkoły
Norbert Kaczmarczyk
i Natalia Milowska
zajęli ex aequo I miejsce

uczeń kl. V naszej szkoły
Paweł Kurzok
zajął II miejsce 
 

uczennice naszej szkoły
Dorota Daniel z kl. V
Zuzanna Szymańska z kl. VI
i Małgorzata Grala
z kl. VI
zajęły ex aequo III miejsce

 

matematyka - 13.01.2009

uczennica kl. VI naszej szkoły
Natalia Milowska
zajęła I miejsce 

 uczeń kl. VI naszej szkoły
Norbert Kaczmarczyk
zajął III miejsce

 

język polski - 14.01.2009

uczennica kl. VI naszej szkoły
Natalia Milowska
zajęła I miejsce

 

historia - 16.01.2009 

uczennica kl. VI naszej szkoły
Natalia Milowska
zajęła II miejsce

 



 W Gminnym Konkursie Recytatorskim,

który odbył się w DK Bierawa 
 

 

Justyna Olbrych i Joanna Tkocz
uczennice klasy IV 
zdobyły I miejsce
w grupie
klas IV - VI
pięknie recytując wiersz

Juliana Tuwima „Ptasie radio”

Sylwia Szary
uczennica klasy VI
otrzymała wyróżnienie

za interpretację utworu
Adama Mickiewicza ”Pani Twardowska”




 

 

Klasa II

Krzysztof Simon
Krzysztof Kurpiewski
Wiktoria Burghardt

 

 

 

Klasa III

Adam Rekruciak
Krystian Walosek
Mateusz Kronhof

 

Klasa IV

Marta Auer - śr. ocen 4,91
Karolina Marek - śr. ocen 4,91
Anna Rutkowska - śr. ocen 4,91

Klasa V

Sabina Pyrlik - śr. ocen 5,08
Edyta Franczyk - śr. ocen 5,00
Olaf Tłuk - śr. ocen 5,00
Laura Ficoń - śr. ocen 4,83

Klasa VI

Justyna Olbrych - śr. ocen 5,1
Joanna Tkocz - śr. ocen 4,8
Karolina Franczyk - śr. ocen 4,7

Najwyższą średnią klasy uzyskała klasa V - 4,04

Wersja XML